Klaster logo Key National Cluster

Oferta Klastra

Poznaj nasze usługi

W Klastrze Gospodarki Odpadowej i Recyklingu wspieramy rozwój swoich Członków tworząc ekosystem innowacji cyrkularnej. Dla firm zrzeszonych w Klastrze ale także klientów zewnętrznych przygotowaliśmy szereg usług, które wspierają ich rozwój i podnoszą konkurencyjność.

Szczególną uwagę poświęcamy cyrkularnej transformacji przedsiębiorstw oraz tworzeniu nowych modeli biznesowych.


Z nami odkryjesz nowe możliwości rozwoju oraz zdobędziesz rynki zagraniczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym doradztwie biznesowym oraz pozyskiwaniu dotacji i realizacji projektów współfinansowanych z funduszy europejskich na wszystkich szczeblach. Nasz zespół dba o wysoką jakość realizowanych usług oraz najwyższy poziom wiedzy.

KNR Green

Certyfikacja firm

Pierwszy polski standard certyfikacji recyklingu dla przedsiębiorstw pragnących potwierdzić udział materiałów pochodzących z recyklingu w swoich produktach. Celem standardu KNR Green jest wsparcie Gospodarki o Obiegu Zamkniętym.

ProGoz

Cyrkularny model biznesowy

Kompleksowa usługa wsparcia firm w zakresie budowy i ulepszenia produktów, usług i modeli biznesowych w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego. Celem ProGOZ jest dostosowanie firm do wyzwań zielonej transformacji.

ProInno

Transformacja 4.0

Usługa dla firm, które chcą zdobyć kompetencje i narzędzia do zarządzania innowacją i transformacji cyfrowej. Dzięki ProInno zyskasz także możliwość finansowania swoich projektów, przygotowania aplikacji i wniosków oraz profesjonalne doradztwo w zakresie inwestycji i rozwoju technologii.

GoGreen

Ślad węglowy

Chcesz zredukować koszty produkcji, zwiększyć możliwości finansowania, czy po prostu potwierdzić odpowiedzialność swojej działalności? Skorzystaj z możliwości analizy śladu węglowego w dopasowanej do Twoich potrzeb usłudze GoGREEN.

ProEko

Ekoprojektowanie

Usługa oparta na aspektach zrównoważonego rozwoju i obiegu zamkniętego. Jeżeli jesteś już na drodze do cyrkularności i potrzebujesz wsparcia w zakresie ekoprojektowania - odpowiednia będzie dla Ciebie usługa GoEKO.

Akademia Managera Transformacji

Szkolenia, webinary, warsztaty

Oferujemy kurs, który nie tylko umożliwia zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności do skutecznego wprowadzania i zarządzania procesami transformacji w firmie, ale również skupia się na zrównoważonym rozwoju.

Ankieta sprawdzająca

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Dzięki ankiecie sprawdzisz jaka usługa jest dla Twojej firmy.