Klaster logo Key National Cluster

Akademia Menagera Transformacji

Pierwsza w Polsce

Zapraszamy do udziału w certyfikowanych kursach Akademii Managera Transformacji Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu - Krajowy Klaster Kluczowy.

Oferujemy kurs, który nie tylko umożliwia zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności do skutecznego wprowadzania i zarządzania procesami transformacji w firmie, ale również skupia się na zrównoważonym rozwoju.


Nasze doświadczenie opiera się na projektach, wdrożonych rozwiązaniach oraz usługach ProGOZ i ProINNO dla firm.


W przeciwieństwie do tradycyjnych podejść, nasze kursy łączą wiedzę praktyczną z teorią, wspierając firmy w osiągnięciu niskoemisyjności, zrównoważonego rozwoju i nowoczesnego przemysłu.


Pracujemy warsztatowo i oczywiście zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę szkoleniową.


Dołącz do naszej Akademia Managera Transformacji gdzie stawiamy na innowacyjne podejście do rozwoju firm w epoce transformacji. Z nami zyskasz kluczową wiedzę i umiejętności, które pozwolą osiągnąć sukces Twojej firmie. Zmieniajmy razem przyszłość biznesu!Akademia Managera Transformacji Cyrkularnej:

Specjalizujemy się w kursie dotyczącym transformacji cyrkularnej, przygotowując przedsiębiorców do skutecznego wdrażania i zarządzania tym procesem. Oferujemy w pełni kompleksowe szkolenie. Nasz program to Gospodarka Obiegu Zamkniętego oraz Gospodarka niskoemisyjna w praktyce obejmuje egislację szczebla samorządowego, krajowego i UE, nowe modele biznesowe, innowacje cyrkularne, założenia ekoprojektowania, obliczanie śladu węglowego jako podstawy do tworzenia strategii redukcji emisji oraz optymalizacji wyników finansowych oraz pozafinansowe raportowanie ESG).

W programie znajdą się m.in. zagadnienia związane z analizą cyklu życia produktu, projektowaniem dla cyrkularności, modelowaniem biznesowym, strategiami w tym zakupowymi, logistyką odzysku, zarządzaniem ryzykiem i zmianą kultury organizacyjnej.

--Zapoznaj się z akademią --


Akademia Managera Transformacji Cyfrowej:

Praktyczne wdrożenie transformacji cyfrowej, digitalizacji i mechanizacji w przedsiębiorstwie z uwzględnieniem procesów projektowania innowacji. Dla przedsiębiorców pragnących być liderami w swoich organizacjach proponujemy kurs skoncentrowany na najnowszych technologiach. Nasze szkolenia obejmują obszary automatyzacji procesów, Internetu Rzeczy, sztucznej inteligencji, digitalizacji, tworzenia Cyfrowych Map Drogowych oraz skutecznego zarządzania nimi w praktyce. Przygotuj się do zwiększenia wydajności i konkurencyjności swojego biznesu!

--Zapoznaj się z akademią --Akademia Managera Zmiany:

Połączony program obu transformacji zarządzania zmianą/transformacją cyfrową i cyrkularną (zielone zamówienia publiczne, innowacje międzysektorowe, finansowanie transformacji, metody warsztatowe, prowadzenie inwestycji z uwzględnieniem ekoprojektowania). Nasz kurs skupia się na profesjonalnym zarządzaniu zmianą oraz efektywnej implementacji procesów transformacji które wspierają firmę w dążeniu do niskoemisyjności, cyfryzacji i zrównoważonego rozwoju.Szkolenia odbywają się w 3 modelach

  1. Model Manager Zmiany - program dla osób na kierowniczych stanowiskach pragnących stać się liderem zmiany w swojej organizacji

    Zakłada się realizację modułu podstawowego i rozszerzonego. Oba moduły są zakończone egzaminem i certyfikatem ukończenia programu.

  2. Model Zielona Transformacja - program dla zespołów, działów i drużyn planujących działać wspólnie.

    Zakłada się realizację modułu podstawowego i rozszerzonego. Może być uzupełnieniem programu dla Managera zmiany stanowiąc jego kontynuacje w formule szkolenia zespołu dla managera zmiany przewidziane 3-5 os/ organizację.

  3. Model Ekspert: program dla liderów zmiany w zespołach i organizacjach, nie będących na kierowniczych stanowiskach, działający jako międzyodepartametowy/działowy ekspert/

    Ten program skierowany jest także dla pracowników samorządów na bazie doświadczeń projektu Cyrkularne Miasta realizowanego na zlecenie Instytutu Rozwoju Miast i Regionów oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Zakłada się realizację modułu podstawowego i rozszerzonego.A tak wyglądała I Edycja naszych kursów:

412979846_746661854164845_7215514282729805576_n


Zrzut ekranu 2024-02-14 o 13.47.15


Zrzut ekranu 2024-02-14 o 14.06.38


Zadanie publiczne pn. GoPRO 3.0 - Akademia Transformacji jako nowy produkt usługowy Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu jest dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

ZAMÓW USŁUGĘ

Zarejestruj się na naszej Platformie
i przejdź do Usług Klastra

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy