Klaster logo Key National Cluster

Wydarzenia

Najnowsze wydarzenia

Polish Circular Forum

Z radością pragniemy zaprosić Państwa do wspólnego kształtowania przyszłości i mapy liderów zrównoważonego rozwoju podczas Polish Circular Forum 2024 - święcie innowacji i zrównoważonego rozwoju.

Poprzez przełamanie konwencji konferencji, Polish Circular Forum ponownie staje się miejscem, w którym liderzy obszaru zrównoważonego rozwoju – producenci, recyklerzy, przedstawiciele administracji oraz decydenci – …

Dowiedz się więcej

Konferencja "Recykling ZSEE" pod patronatem KGOiR

"Paradoksy i wyzwania branży recyklingowej" to temat wystąpienia Bartosza Kubickiego, Przewodniczącego Rady Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, Krajowego Klastra Kluczowego podczas 18. Konferencji "Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego". Wydarzenie odbędzie się 16-17 kwietnia 2024 r. w Katowicach. Rejestracja i więcej informacji o wydarzeniu: https://zsee.abrys.pl/

Dowiedz się więcej

Konferencja "Recykling paneli fotowoltaicznych i baterii litowo - jonowych"

Zapraszamy na konferencję Wyzwania dla recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii litowo- jonowych dla elektromobilności"

11 kwietnia 2024 r., godz. 12:00-14:00, Sala Konferencyjna F1, hala F, Targi Ekotech , Kielce

 

Udział w konferencji jest bezpłatny – wymagane wcześniejsze zgłoszenie:  https://form.jotform.com/240734501397355

Dowiedz się więcej

Konferencja: Zrównoważona gospodarka tworzywami sztucznymi

Podczas konferencji skoncentrujemy się w na obszarach związanych ze zrównoważoną gospodarką tworzywami sztucznymi. Poruszone zostaną aktualne tematy nurtujące branżę wskazując przy tym trendy i zmiany, które w najbliższych latach będą zmieniały ten sektor gospodarki.

Dowiedz się więcej

Konferencja: Automatyzacja - Fundusze Unijne - Podatki - Sukcesja

4 najważniejsze klucze w 2024 r. wyprzedzenia konkurencji: Automatyzacja Fundusze Unijne Podatki Sukcesja

Dowiedz się więcej