Klaster logo Key National Cluster

Wiadomości

Finałowa I edycja Akademii w Fabryce Przyszłości

Wielki finał trwającej od września I edycji miał miejsce 20 grudnia 2023 r. w Fabryce Przyszłości firmie Mlekpol w Radomiu.  Zwiedzaniu nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej fabryki towarzyszyło odebranie certyfikatów ukończenia kursów.

W fabryce  Mlekpol w Radomiu zakończyliśmy dwa kursy Akademia Managera Transformacji Cyrkularnej i Akademia Managera Transformacji Cyfrowej, które wystartowały we wrześniu 2023 r.  Dzięki uprzejmości dyrektora Szczepana Skomry i wicedyrektora Marcin Zecer mogliśmy dokładnie przyjrzeć się procesowi produkcji sławnych serków z krówką. Oczywiście pytań było wiele jak przystało na liderów transformacji cyfrowej i cyrkularnej. Jesteśmy pod wrażeniem samej fabryki, która w pełni wdraża idee zrównoważonego rozwoju, w tym optymalizacji procesów  produkcji. Na tym nie poprzestaje, za powodzenie kolejnych inwestycji trzymamy kciuki.
W świątecznej atmosferze uczestnicy kursów odebrali certyfikaty i twierdzą, że dzięki nawiązanym kontaktom widzą nowe możliwości współpracy


Dziękujemy prelegentom i uczestnikom, a my już przygotowujemy w Nowym Roku kolejną edycję .

Szczegóły będą publikowane na stronie  www.klasterodpadowy.com lub można zapytać o ofertę indywidualną lub dla firm. 

Odezwij się do nas, znajdziemy dla Ciebie dogodny termin kolejnego kursu : biuro@klasterodpadowy.com

 

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją pilotażowej Akademii Managera Tranformacji Cyfrowej LINK DOWNOLAD

 

 

 

 

Kurs Akademii Managera Transformacji Cyrkularnej organizował  Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, Krajowy Klaster Kluczowy w ramach projektu  GoPro 3.0. , który został dofinansowany ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Kurs Akademii Managera Transformacji Cyfrowej organizował Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, Krajowy Klaster Kluczowy w ramach projektu GoDigital Akademia Managera Transformacji Cyfrowej, który został dofinansowany ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

#mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #goDigital #GoPro #ProInno #ProGOZ #GoPRO3