Klaster logo Key National Cluster

Wydarzenia

Polish Circular Forum

Z radością pragniemy zaprosić Państwa do wspólnego kształtowania przyszłości i mapy liderów zrównoważonego rozwoju podczas Polish Circular Forum 2024 - święcie innowacji i zrównoważonego rozwoju.

Poprzez przełamanie konwencji konferencji, Polish Circular Forum ponownie staje się miejscem, w którym liderzy obszaru zrównoważonego rozwoju – producenci, recyklerzy, przedstawiciele administracji oraz decydenci – łączą siły, aby wspólnie kształtować przyszłość gospodarki.

 

Zapraszamy do współtworzenia ambitnych celów gospodarki obiegu zamkniętego.

 

Organizatorzy 

Klaster GospodarkI Odpadowej i Recyklingu oraz Fundacja PlasticsEurope Polska

 

Polish Circular Forum to nie tylko konferencja, to przestrzeń, gdzie każdy głos ma znaczenie, a wymiana doświadczeń prowadzi do realnych zmian. Nasze interaktywne debaty i sesje dyskusyjne są okazją, by aktywnie wpływać na kształt przyszłych strategii zrównoważonego rozwoju. 

W programie Polish Circular Forum znajdą Państwo merytoryczną i w ciekawiej formie przygotowaną konferencję połączoną z spotkaniem branży w całym łańcuchu wartości przy Okrągłych Cyrkularnych Stołach. W nich wspólnie wypracujemy rekomendacje dla różnych obszarów ekosystemów, które łączy gospodarka o obiegu zamkniętym.

W tym roku wiodącymi tematami Polish Circular Forum będą:

  1. Zrównoważona produkcja i użytkowanie
  2. Legislacja - informacja- edukacja
  3. Analiza danych i narzędzia 

 

Obrady Cyrkularnych Okrągłych Stołów dedykowane ekosystemom interesariuszy łańcuchów wartości.  Uczestnicy zostaną podzieleni na 22 grupy robocze.

 

Po tej części zapraszamy na bankiet (bilety do kupienia podczas rejestracji), podczas którego zapewniamy:

  • coś dla biznesu - wręczenie nagród Klastra Cyrkularność Roku,
  • coś dla ducha - pokaz multimedialny FRIDA KAHILO. ŻYCIE IKONY,
  • coś dla ciała - wieczorna kolacja z częścią taneczną.
    Całość dopełniają networkingowe spotkania.

Będzie to szczególna okazja do spotkania się w gronie członków klastra, zbudowania sieci również nowych kontaktów i trwałych relacji biznesowych.

 

Wydarzenie w części konferencyjnej jest bezpłatne, lecz wymagana jest rejestracja link:  https://polish-circular-forum-2024.gridaly.com/registration  Ilość miejsc jest ograniczona.  

Strona wydarzenia: https://polish-circular-forum-2024.gridaly.com/